נשמח לדבר איתכם 072-334-0999

עיצוב צעיר וחדשני למשרדי Impression

חברת Impression הינה חברה מומחית בשיווק ופרסום ברשת האינטרנט. החברה קיימת כבר כ 10 שנים, ומשתמשת בשיטות של אופטימזציה (חקר ביצועים) על מנת למקסם את התוצאות. מבין לקוחות החברה נמנים: סופר פארם, BUG, דיסקונט, קרסו מוטורס, ישרוטל ועוד. החברה עברה למעונה החדש וביקשה ממני שהעיצוב יהיה מגניב. כשהיגעתי אליהם, הם רצו בעיקר את העיצוב והסטיילינג שלי, כשהחלק התכנוני היה אמור להיות מינורי ושאר החלל היה אמור להישאר כפי שהוא. ובעיקרו 2 מפלסים, חדר ישיבות עם קירות זכוכית, עמודי גבס ותקרה צבועה בשחור עם תעלות מזגן חיצוניות.
האתגר התכנוני היה שבחלק הימני של המפלס התחתון, היכן שעומד כרגע שולחן העבודה, עמד מטבחון. שאותו כמובן צריך היה להסתיר בקיר. חלוקת החלל היתה בלתי אפשרית וכל החלל היה נהרס. בעל הבית התעקש שאי אפשר להזיז את המטבחון. אבל אני לא וויתרתי והמטבחון אכן הוזז למקום חדש.
כדי שהחלל יהיה מגניב, ויתחבר למותג, בחרנו בצבעוניות של ירוק, כתום ורוד לעמודים. לקירות נבחר צבע חום-אפור לא בהיר במיוחד. הפרקט אלון והתקרה שחורה.
על החלונות, הותקנו פאנלים מודפסים, חדירי אור. שמתאימים לאווירה המגניבה הישראלית: אופניים, מלון דן, ופאב.
את התמונות בחרנו מבנק תמונות. והרהיטים נבחרו בצבעוניות מתאימה.
ההדמיות שעשיתי בהחלט עזרו בבחירת הצבעוניות והאימדצ'ים והתוצאה לא היתה רחוקה.

בגדול, כדאי להעיז כדי שהחלל יהיה מעניין. עם קצת צבע, טפטים או וילונות ובחירה נכונה של ריהוט אפשר לעשות הרבה דברים ובתקציב לא גדול.פרויקטים נוספים