כשמדובר במשרד חדש, כדאי להיות מעודכנים בטרנדים האחרונים בעיצוב המשרד 2019

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pinterest
25 ביוני 2019
הפריון של הצוות נשען במידה רבה על החוויה שלהם ממקום העבודה כמו גם סולם הערכים אותם החברה משדרת ולכן משתקף גם באיכות העבודה המיוצרת ובתחרות בקליטת עובדים. אנחנו צורכים יותר עיצוב ודורשים משרד יותר חווייתי מבעבר. הצעירים בני הדור החדש מובילים לשינוי בלתי פוסק בדרישות העיצוב המשרדי. אלה הן כמה מן המגמות המובילות שיכולות לשפר את עיצוב המשרד בשנת 2019:

1. משרד חוויתי

הרושם הראשוני של המשרד צריך להיות חווייתי יותר מאי פעם. מבקר, לקוח, עובד או מרואיין הבאים למשרד מתרשמים  מהחוויה ובמיוחד באיזורים הקרובים לכניסה. אזורי המתנה, חדרי ישיבות ולפעמים המטבח הם האזורים מהם המבקר/עובד יקבל את הרושם הראשוני. המגמה היא להשקיע בעיצוב יותר מבעבר. התקציב לעיצוב פנים הפך להיות 25% מהשיפוץ הכללי. מגמה שהולכת ומתחזקת בעשור האחרון.

חברות כמו גוגל, ופייסבוק ממשיכות במגמת החללים המשמשים לרווחת העובד כמו חדרי מוסיקה, חדרי כושר, קיר טיפוס וחללי משחקים. חדרים אלו מחזקים את תחושת הרווחה ותחושת הקהילה של העובדים וגם מצטלמים טוב. העובדים מעלים תמונות לאינסטגרם ומשתפים תמונות. לעובדים יש חוויה יומיומית ייחודית.

לעומתם יש גם מגמה הפוכה -מקום העבודה אינו צריך להיות תחליף לבית ולא צריך לגרום לעובד לשהות במקום העבודה בשעות הפנאי שלו.

2. Green

 

עם החשיבה הסביבתית המשתנה בשנה האחרונה, אין זה מפתיע שהמשרדים הופכים לירוקים יותר – וזה אומר גם במראה! יש מודעות מוגברת לשאלה האם צמחיה ורווחה קשורים זה בזה וזה מעודד גל של ירק להיכנס למקום העבודה. השימוש בחומרים ממוחזרים נפוץ יותר.

בשנת 2019 המשרדים ירוקים יותר: קירות שלמים של טחב וצמחים הופכים פופולריים יותר ויותר. השימוש בצמחייה כדי להציג מיתוג נמצא במגמת עלייה; לוגו ותגיות ירוקים יעשו את הרושם הראשוני המושך את העין מיד בכניסה.

אבל אין צורך לפחד, צמחיה יכולה להיות אמיתית או מלאכותית. התחזוקה יותר פשוטה מבעבר. היתרונות של צמחיה אמיתית הם – אוויר נקי יותר, חסכון בחשמל, אקוסטיקה טובה יותר אבל הכי חשוב זה שהעובדים מרוצים, היצירתיות שלהם גדלה ויש פחות היעדרויות בעבודה.

3. שטחי הסתלבטות

שטחים בהם העובדים יכולים להסתלבט הינם חובה במשרד מוצלח. 2 פופים או כסא נוח במרפסת יכולים להעלות בצורה משמעותית את רמת שביעות הרצון של העובדים.

איזורים ציבוריים המיועדים שיתוף פעולה בין מחלקתי, שיתוף רעיונות ועידוד תקשורת הם כר היסוד ליצירתיות ופרודקטיביות. זה יכול להיות בחדרי המשחקים, במטבח או בחדר מלא פופים או כורסאות במרחק מה מהאופן ספייס וגם יכולים לייצר חוויה נוספת לעובד או המבקר.

4. ארגונומיה ותאורה שימת לב לארגונומיה של העובד. שולחנות בוכנה שניתן לעבוד עליהם בעמידה ולא רק בישיבה, מסך מוגבה על זרוע וכסא איכותי. תאורת לדים לא מרצדת ומותאמת אישית לכל עובד.

כתבות נוספות

כשמדובר במשרד חדש, כדאי להיות מעודכנים בטרנדים האחרונים בעיצוב המשרד 2019

הפריון של הצוות נשען במידה רבה על החוויה שלהם ממקום העבודה ומהו סולם הערכים של החברה ולכן משתקף באיכות העבודה המיוצרת ובתחרות בקליטת העובדים. אנחנו צורכים יותר עיצוב ודורשים משרד יותר חווייתי מבעבר. מה הן המגמות המובילות בעיצוב המשרד 2019.

קרא עוד

קיימות, עזרה לקהילה וערכים הן המיתוג החדש של קוקה קולה ויוניליבר

קיימות, עזרה לקהילה וערכים הינה המיתוג החדש של חברות ענק כמו קוקה-קולה ויוניליבר. קוקה קולה יצאה בקמפיין של עזרה לקהילה. פעולותיה בתחום הקיימות של חברת קוקה קולה המקומית זיכו אותה במקום הראשון … לאור "תרומתה לרווחת הצרכנים, לקהילה ולסביבה".

קרא עוד

IOTA – עיצוב טקסטיל עם חזון חברתי

מותג עיצוב יוקרתי עם חזון חברתית, שהוקם לפני שלוש שנים ע"י שולה מוזס ועל ידי טל צור. IOTA מעצבים ריהוט מבוסס טקסטיל.
בחרתי להגיש לכם את הכתבה הזאת לעודד אתכם לצרוך מוצרים של עסקים חברתיים אשר ניתן לשלב בעיצוב המשרד והבית שלכם פריטים מתוך הקולקציה שלהם.

קרא עוד

נשמח לדבר איתכם

לקבלת המדריך עיצובים שמשפרים ביצועים והרשמה לרשימת הדיוור


השארת תגובה

דברו איתנו
close slider

נשמח לדבר איתכם

לקבלת המדריך עיצובים שמשפרים ביצועים והרשמה לרשימת הדיוור


נשמח לדבר איתכם

לקבלת המדריך עיצובים שמשפרים ביצועים והרשמה לרשימת הדיוור


צור קשר

לקבלת המדריך עיצובים שמשפרים ביצועים והרשמה לרשימת הדיוור


​​​​​​​קבלו את המדריך עכשיו, בחינם!
השאירו את הפרטים והמדריך בדרך אליכם!הצטרפות לרשימת הדיוור


דילוג לתוכן