עיצוב משרד Candy Crash ממלכת המשחקים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pinterest
8 באפריל 2015

קרוסלה, טרמפולינה קריקטורות ודמויות מונפשות הם רק חלק מעיצוב משרדי חברת KING, שהיא היוצרת של המשחק הפופולרי CANDY CRUSH SEGA שמעוצבים בסגנון המשחקים שלהם עם הרבה הומור.

עיצוב המשרד נעשה ע"י Adolfsson & Partners ומשתרע על 2 קומות בבנין מ 1940 בסטוקהולם. החלל מחולק לאיזורים שהם באווירה של נופים ודמויות מתוך המשחקים של KING. המטרה של המעצבים היתה לתכנן משרד שהדמיות בו לקוחות מתוך הנשמה של KING, מקום שכיף וקסום להיות בו כמו בעליסה בארץ הפלאות.

באיזור זה המעוצב ע"י קרוסלות נכנסים כל עובדי החברה.
בחדר האוכל – שולחנות פיקניק ירוקים במרכז חדר האוכל שמצידיו שולחנות עגולים דמויי קרוסלה.
חדרי הישיבות מבוססים כל אחד מהם על משחק אחר של King, עם הדמויות שלהם המודפסות על גבי ויניל ודלתות זכוכית.

איזורי העבודה מחולקים ע"י מחיצות מחוררות שניתן להזיזן שכל איזור כזה מאופיין בצבע מסויים ובאווירה של אחד ממשחקי החברה: העיצוב וההפרדה נעשו ע"י היער הקסום, חוף הים, אי המתמון, והאיזור הכפרי. לכל אחת מהן יש חדרי פגישות ואיזורי מנוחה. שולחנות העבודה מאפשרים גמישות, כך שכשמשתנים הצוותים, ניתן לשנות את מספר העובדים בכל מחלקה. המסכים החלולים והשטיח עוזרים לאקוסטיקה בשטחי העבודה.

העיר משמשת כסביבת העבודה באיזור הזה, כולל הרחובות, העצים והפארקים ומשמשת כאיזורים ציבוריים המאפשרים מנוחה, שיחה ודיונים.

צלם Kristian Pohl מתוך DEZEEN

כתבות נוספות

כשמדובר במשרד חדש, כדאי להיות מעודכנים בטרנדים האחרונים בעיצוב המשרד 2019

הפריון של הצוות נשען במידה רבה על החוויה שלהם ממקום העבודה ומהו סולם הערכים של החברה ולכן משתקף באיכות העבודה המיוצרת ובתחרות בקליטת העובדים. אנחנו צורכים יותר עיצוב ודורשים משרד יותר חווייתי מבעבר. מה הן המגמות המובילות בעיצוב המשרד 2019.

קרא עוד

לעבור למשרד חדש או לשפץ את הקיים?

שיפוץ וההשקעה בהתאמה של משרד חדש לצרכים שלכם ובמיוחד אם המשרד החדש הוא ברמת המעטפת, שקול לשכר דירה של כ 3 שנים. וגם דורש משאבים נוספים מההנהלה ומהעובדים. שלא לדבר על עלויות המעבר. אז לפני שלוקחים התחייבות שווה לבדוק האם באמת כדאי לעבור?

קרא עוד

IOTA – עיצוב טקסטיל עם חזון חברתי

מותג עיצוב יוקרתי עם חזון חברתית, שהוקם לפני שלוש שנים ע"י שולה מוזס ועל ידי טל צור. IOTA מעצבים ריהוט מבוסס טקסטיל.
בחרתי להגיש לכם את הכתבה הזאת לעודד אתכם לצרוך מוצרים של עסקים חברתיים אשר ניתן לשלב בעיצוב המשרד והבית שלכם פריטים מתוך הקולקציה שלהם.

קרא עוד