שולחן לא רק לאוכל

9 באוגוסט 2015

עיצוב משרד – טיפ חשוב

מתוך מחקרים, תשאול עובדים, ותצפיות על מטבחים/ חדרי אוכל משרדיים, עולה כי כ 50% מהשיחות בזמן האוכל הן שיחות בענייני חולין, אך כ 50% הן שיחות בענייני עבודה!!!שולחן אוכל גדול, מייצר שיתוף בין העובדים, תורם להוואי הכללי ואף מחבר את העובדים לעשייה. קשרי עבודה טובים, מושפעים מסביבת העבודה, ומהווים ערך מוסף לעובד ולמעביד. שפרו את סביבת העבודה שלכם ויעילות העובדים, על ידי שולחן אוכל המזמין לשיח ושיתוף המתאים למשרד ולצרכים שלכם. עשו את המטבח מעניין צבעוני עם מדבקות או טפט. אהילים, וריהוט מעניין.

עיצוב משרד ליאו ברנט בסידני ע"י HASSEL אדריכלים
עיצוב משרדים GOOGLE ביפן
עיצוב פנים למשרד – אורנה ברקת – משרדי LPM בנתניה.במשרד קטן כדאי לאפשר
לעובדים לאכול במקום מסודר ואז השולחן צריך להיות מתאיך ל 4-5 אנשים.

כתבות נוספות

לעבור למשרד חדש או לשפץ את הקיים?

שיפוץ וההשקעה בהתאמה של משרד חדש לצרכים שלכם ובמיוחד אם המשרד החדש הוא ברמת המעטפת, שקול לשכר דירה של כ 3 שנים. וגם דורש משאבים נוספים מההנהלה ומהעובדים. שלא לדבר על עלויות המעבר. אז לפני שלוקחים התחייבות שווה לבדוק האם באמת כדאי לעבור?

קרא עוד

IOTA – עיצוב טקסטיל עם חזון חברתי

מותג עיצוב יוקרתי עם חזון חברתית, שהוקם לפני שלוש שנים ע"י שולה מוזס ועל ידי טל צור. IOTA מעצבים ריהוט מבוסס טקסטיל.
בחרתי להגיש לכם את הכתבה הזאת לעודד אתכם לצרוך מוצרים של עסקים חברתיים אשר ניתן לשלב בעיצוב המשרד והבית שלכם פריטים מתוך הקולקציה שלהם.

קרא עוד

פרסונלזציה בעיצוב המשרד ככלי להעצמת השייכות ושיפור האפקטיביות

רבות נאמר על ה'אופן ספייס' שיכול להיות 'מגניב' ולהיתפש כמקום עבודה העוזר בקליטת כח אדם איכותי המייצר שיתופי פעולה בין העובדים, אולם לא פחות דובר על רמת הרעש המייצר הסחות דעת, פוגם בפרטיות העובדים וביצועיהם. כתבה על תחזוקת חללים פתוחים מנצחת.

קרא עוד