עוד על האם כדאי לכם לעבור משרד או לשפץ את הישן

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pinterest
10 בנובמבר 2019

שיפור סביבת העבודה שלך יכול לעשות פלאים לעסק שלך.

החדשות הטובות הן שזה לא צריך להיות תהליך מפחיד, ואנחנו כאן כדי לעשות עבודות רגליים בשבילך. כדי להתקדם בעולם המהיר של ימינו, אתה זקוק לסביבת עבודה המקדמת את הפרודוקטיביות וההצלחה; עיצוב משרדי שמעצים את הצוות שלך ומעניק השראה ללקוחות שלך.

כאן תיארנו 4 דברים שכדאי לקחת בחשבון בעת ההחלטה אם הגיע הזמן לעבור למשרד או לשפץ אותו, ומה הצעד הבא שיש לנקוט לאחר שתקבלו את ההחלטה.

impression_950px_80%

באיזה משרד היית מעדיף להיות?

1. האם אתה צריך לשפר את תדמית המותג שלך?

עדכון 'המראה' של העסק שלך יכול לשנות באופן משמעותי את האופן שבו נתפס העסק שלך על ידי העולם החיצון. בנוסף, זה יכול לעודד את אמון הצרכנים במוצרים ובשירותים שלך. האם המרחב הנוכחי שלך משקף במדויק את המסרים והתרבות האירגונית של החברה. אם זה לא המקרה, שיפוץ עשוי להיות אידיאלי לעיצוב מחדש שבו ניתן לעצב את כל שטח המשרדים שלך בהתאם.

2. האם אפשר להתרחב

האם המשרד שלך צפוף מדי או שהוא  אינו מאפשר הרחבה צפויה? אז אל תחכה לניסים. זה יהיה הרבה יותר חסכוני אם תתייחס למצב מוקדם יותר מאשר במאוחר.

אם אתה נאלץ לשנות את שטח המשרדים שלך כתוצאה מתוקף שכירות, היה יוזם! ראה זאת הזדמנות לבחון מחדש את הצרכים הנוכחיים שלך. חבק את האתגר והשתמש בו לטובתך המלאה.

3. הגברת ההכנסות שלך מהשכרת שטח עודף

האם אתה לא מנצל את מלוא המרחב ששכרת? שכירות משנה יכולה להיות מקור הכנסה משתלם עבור כל שטח עודף שאינו מנוצל. האם תוכל לחסוך כסף על ידי צמצום השטח המושכר, מעבר משרד או פשוט משא ומתן על תנאי חכירה טובים יותר?

4. רווחת העובד

סקרים שנעשו בעולם חושפים כי רק 1/3 מהמשרדים עודכנו את סביבת העבודה שלהם בשלוש השנים האחרונות. אם לא שיפצת את מקום העבודה שלך זמן מה, זה עשוי להשפיע לרעה על האושר של הצוות שלך. אתה יכול לעודד יותר בריאות במשרדך באמצעות שיפוץ סביבת העבודה שלך. הפיכת הרווחה לחלק משמעותי מהארגון שלך לא רק מבטיחה כוח עבודה מאושר, אלא מקום עבודה פרודוקטיבי ומרתק יותר.

אם גם אתה מעוניין לעצב מחדש או לעבור משרד – צור איתנו קשר